Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Zonnestraal, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Hester Versleijen-Willenborg

Interim Directeur
E-mail: h.versleijen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Wytze Alers

Interim Adjunct-directeur
E-mail: w.alers@octant.nl

Aanwezig: di, do, vr

Kwaliteitsondersteuners

Marianne van den Berg - Moerman

Kwaliteitsondersteuner groep 6 t/m 8
E-mail: m.moerman@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Inge Asscheman-Elling

Interim kwaliteitsondersteuner groep 3 t/m 5
E-mail: i.asscheman@octant.nl

Aanwezig: di, do

Management team

Hester Versleijen - Willenborg

Adjunct-directeur
E-mail: h.versleijen@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do

Wytze Alers

Interim Adjunct-directeur
E-mail: w.alers@octant.nl

Aanwezig: di, do, vr

Tania Bouwman

Bovenbouwcoördinator
E-mail: t.bouwman@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vr

Mischa Slikkerveer

Onderbouwcoördinator
E-mail: m.slikkerveer@octant.nl

Aanwezig: di, do, vr

Leerkrachten

Monique Albersen

Onderwijsassistent 1/2A
E-mail: m.albersen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr (1/2A), woensdag (onderwijsassistent)

Kirsten van der Meer

Leerkrachtondersteuner 1/2A
E-mail: k.van.der.meer@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr

Marjolein Schenkeveld

Leerkracht 1/2A en 1/2C
E-mail: m.schenkeveld@octant.nl

Aanwezig: wo (1/2A), do, vr (1/2C)

Daphne Krul

Leerkracht 1/2B
E-mail: d.krul@octant.nl

Aanwezig: di, do, vr

Ria den Hoed

Onderwijsassistent 1/2B, 4B
E-mail: r.den.hoed@octant.nl

Aanwezig: ma (1/2B, di (4B), wo (1/2B), do (onderwijsassistent), vr (4B),

Annemieke van Dienst

Leerkracht 1/2C
E-mail: a.van.dienst@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Linda Barends

Leerkracht 3A
E-mail: l.barends@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Mischa Slikkerveer

Leerkracht 3A
E-mail: m.slikkerveer@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Rozemarijn van Nieuwkoop-Overdijk

Leerkracht 3B
E-mail: r.van.nieuwkoop@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Susanne Rosman

Leerkracht 3B
E-mail: s.rosman@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Elise Mallegrom-Vink

Leerkracht 4A
E-mail: e.mallegrom@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vr

Chantal Lebbing-Waage

Leerkracht in opleiding 4A
E-mail: c.lebbing@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do

Marinka Pos

Leerkracht 4B
E-mail: m.pos@octant.nl

Aanwezig: ma, wo, do

Tjitske Veldkamp

Leerkracht 4B
E-mail: t.veldkamp@octant.nl

Aanwezig: di, vr

Paulien van der Geer

Leerkracht 5A
E-mail: p.van.der.geer@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do vr

Tatjana Lindeman

Onderwijsassistent 5A
E-mail: t.lindeman@octant.nl

Aanwezig: ma (5A), di, do (onderwijsassistent)

Elma Visser

Leerkracht 5B
E-mail: e.visser@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, vr

Nanette Glas

Leerkracht 5B
E-mail: n.glas@octant.nl

Aanwezig: do

Juliëtte Marijs

Leerkracht in opleiding 6A
E-mail: j.marijs@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Mirjam Nieboer

Leerkracht 6a
E-mail: m.nieboer@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Diana van Dorp

Leerkracht 6A
E-mail: d.van.dorp@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Roos-Marije den Outer-Van Dijk

Leerkracht 6B
E-mail: r.den.outer@octant.nl

Aanwezig: di, do, vr

Jessica de Goede

Leerkracht 7A
E-mail: j.de.goede@Octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Ruben Scholtes

Leerkracht in opleiding 7B
E-mail: r.scholtes@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, vr

Lisette Brocken

Leerkracht 7B en schoolopleider
E-mail: l.brocken@octant.nl

Aanwezig: ma, do (7B), di (schoolopleider)

Irene van Geest

Leerkracht 7B en 8C
E-mail: i.van.geest@octant.nl

Aanwezig: di (8C), wo (7B)

Sjoerd Reinders

Leerkracht 8A
E-mail: s.reinders@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Charon Kooistra

Leerkracht 8B
E-mail: c.kooistra@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Brenda Heemskerk

Leerkracht 8B en schoolcoach
E-mail: b.heemskerk@octant.nl

Aanwezig: ma (schoolcoach), do, vr (8B)

Tania Bouwman

Leerkracht 8C
E-mail: t.bouwman@octant.nl

Aanwezig: ma, wo, do

Rianne Roverts

Leerkrachtondersteuner
E-mail: r.roverts@octant.nl

Aanwezig:

Vakleerkrachten

Mirjam Knaapen

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: m.knaapen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Karen Vetten

vakleerkracht beeldende vorming/ RT

Aanwezig: di, wo, do, vr

Xander Roels

vakleerkracht wetenschap en techniek
Tel: 0153698244
E-mail: x.roels@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Leerlingondersteuning

Monique Albersen

Onderwijsassistent
E-mail: m.albersen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Ria den Hoed

Onderwijsassistent
E-mail: r.den.hoed@octant.nl

Aanwezig: alle ochtenden

Tatjana Lindeman

Onderwijsassistent
E-mail: t.lindeman@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Rianne Roverts

Leraarondersteuner
E-mail: r.roverts@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Administratie

Annemarie Prins

Administratief medewerker
E-mail: a.prins@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Eric Noordam

Conciërge
E-mail: e.noordam@octant.nl

Aanwezig: Alle dagen

Overige specialisaties

Brenda Heemskerk

Specialist Begaafdheid en schoolcoach
E-mail: b.heemskerk@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vr

Xander Roels

Specialist Wetenschap en technologie
E-mail: x.roels@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Marianne van den Berg - Moerman

Specialist Taal
E-mail: m.moerman@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Hanneke Verhoeckx

Specialist Begaafdheid
E-mail: h.verhoeckx@octant.nl

Aanwezig: ma, vr

Sjoerd Reinders

Specialist rekenen
E-mail: s.reinders@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Irene Geest

Schoolcoach
E-mail: i.geest@octant.nl

Aanwezig: di, wo, vr

Jessica de Goede

Gedrag specialist
E-mail: j.de.goede@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo ,do

Diana van Dorp

Specialist ADHD
E-mail: d.van.dorp@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo