Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Zonnestraal, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Hester Versleijen-Willenborg

Adjunct-directeur
E-mail: h.versleijen@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Michel Fransen

Directeur
E-mail: m.fransen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Kwaliteitsondersteuners

Jolanda Hordijk

Kwaliteitsondersteuner groep 1 en 2
E-mail: j.hordijk@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Mirjam van Paassen

Kwaliteitsondersteuner groep 3 tot en met 5
E-mail: m.van.paassen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Marianne van den Berg - Moerman

Kwaliteitsondersteuner groep 6 t/m 8
E-mail: M.moerman@octant.nl

Aanwezig: di, do, vr

Management team

Hester Versleijen - Willenborg

Adjunct-directeur
E-mail: h.versleijen@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Michel Fransen

Directeur
E-mail: m.fransen@octant.nl

aanwezig: alle dagen

Ilona van der Kaaij

Onderbouwcoördinator
E-mail: i.van.der.kaaij@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vr

Tania Bouwman

Bovenbouwcoördinator
E-mail: t.bouwman@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Leerkrachten

Ilona Steeneveld

Leerkracht groep 1A/ 2A
E-mail: i.steeneveld@octant.nl

Aanwezig: ma, vr (groep 1A), do (groep 2A)

Daphne Krul

Leerkracht groep 1A
E-mail: d.krul@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do

Cindy Mak

Leerkracht groep 1B
E-mail: c.mak@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vr

Farah Hassankhan

Leerkracht groep 1B en 1C
E-mail: f.hassankhan@octant.nl

Aanwezig: ma, di (1C), wo, do (1B)

Lisanne Hensen

Leerkracht groep 1C
E-mail: l.hensen@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Agata Plugge

Leerkracht groep 2A
E-mail: a.plugge@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, vr

Tineke Brokke

Leerkracht groep 2B
E-mail: t.brokke@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Simone Winkelman

Leerkracht groep 2C
E-mail: s.winkelman@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Jessica Laponder

Leerkracht groep 2C
E-mail: j.laponder@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Karin Snoeij

Leerkracht
E-mail: K.snoeij@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, vr

Jolanda Hordijk

Leerkracht groep 4A
E-mail: j.hordijk@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Merije Deen

Leerkracht groep 3A
E-mail: m.deen@octant.nl

Aanwezig: di, do, vr

Annelies Platell

Leerkracht groep 3A
E-mail: a.platell@octant.nl

Aanwezig: ma, wo

Cindy Buitelaar

Leerkracht groep 3B
E-mail: c.buitelaar@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Helma Mooij

Leerkracht groep 3C
E-mail: h.mooij@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Linda Barends

Leerkracht groep 3c
E-mail: l.barends@octant.nl

Aanwezig: ma,di,wo.

Patricia Vermeulen

Leerkracht groep 4A
E-mail: p.vermeulen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Linda Buijze

Leerkracht groep 4B
E-mail: l.buijze@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Malou Kortram

Leerkracht groep 4b
E-mail: m.kortram@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Esmee Heilbron

leerkracht groep 4c
E-mail: e.heilbron@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr

Susanne Rosman

Leerkracht groep 3B en 4C
E-mail: s.rosman@octant.nl

Aanwezig: ma, di (groep 4C), wo (groep 4A)

Lisette Brocken

Leerkracht groep 5A
E-mail: l.brocken@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Elma Visser

Leerkracht groep 5B
E-mail: e.visser@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vr

Diana van Dorp

Leerkracht groep 5B en 8C
E-mail: d.van.dorp@octant.nl

Aanwezig: ma (groep 8C), di, wo (groep 5B)

Mirjam Nieboer

Leerkracht groep 5C
E-mail: m.nieboer@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vr

Jeannette Blijleven

Leerkracht groep 5C
E-mail: J.blijleven@octant.nl

Aanwezig: wo, do

Kirsten van Deursen

Leerkracht groep 6A
E-mail: k.van.deursen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Cindy Langerak

Leerkracht groep 6B
E-mail: c.langerak@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Danny Erenstein

Leerkracht groep 6B
E-mail: d.erenstein@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Josien Veldboom

Leerkracht groep 6C
E-mail: j.veldboom@octant.nl

Aanwezig: do

Wesley Rademakers

Leerkracht groep 6C/ Xperio
E-mail: w.rademakers@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, vr (groep 6C), do (Xperio)

Kim Vreugdenhil

leerkracht groep 7A
E-mail: k.vreugdenhil@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Joyce Molenaar

Leerkracht groep 7B/ Xperio
E-mail: j.molenaar@octant.nl

Aanwezig: ma, wo, do, vr (groep 7B), di (Xperio)

Nathalie van Koert

Leerkracht 7B
E-mail: n.van.koert@octant.nl

Aanwezig: di

Brenda Heemskerk

Leerkracht groep 7C
E-mail: b.heemskerk@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Ilona van der Kaaij

Leerkracht groep 7C
E-mail: i.van.der.kaaij@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vr

Sjoerd Reinders

Leerkracht groep 8A
E-mail: s.reinders@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Andrea Winkler

Leerkracht groep 8B
E-mail: a.winkler@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vr

Tania Bouwman

Leerkracht groep 8B
E-mail: t.bouwman@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vr

Charon Kooistra

Leerkracht groep 8C
E-mail: c.kooistra@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vr

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Mirjam Knaapen

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: m.knaapen@octant.nl

Aanwezig: di, do, vr

Ruud Zonneveld

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: r.zonneveld@octant.nl

Aanwezig: ma, wo

Leerlingondersteuning

Monique Albersen

Onderwijsassistent
E-mail: m.albersen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Ria den Hoed

Onderwijsassistent
E-mail: r.den.hoed@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Diana van der Toorn

Remedial teacher
E-mail: d.van.der.toorn@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Administratie

Annemarie Prins

Administratief medeweker
E-mail: a.prins@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Eric Noordam

Conciërge
E-mail: e.noordam@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Overige specialisaties

Brenda Heemskerk

Specialist Begaadfheid
E-mail: b.heemskerk@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vrij

Wesley Rademakers

Specialist Wetenschap en technologie
E-mail: w.rademakers@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Patricia Vermeulen

Specialist Rekenen en Orthopedagogiek
E-mail: p.vermeulen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Marianne van den Berg - Moerman

Specialist Taal
E-mail: m.moerman@octant.nl

Aanwezig: di, do, vrij

Ilona van der Kaaij

Specialist Gedrag
E-mail: i.van.der.kaaij@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Esmee Heilbron

Schoolcoach
E-mail: e.heilbron@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vrij

Jeannette Blijleven

Schoolopleider en schoolcoach

Aanwezig: wo, do, vrij

Andrea Winkler

Onderwijskundig Ict'er
E-mail: a.winkler@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Joyce Molenaar

Onderwijskundig Ict'er
E-mail: j.molenaar@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Nathalie van Koert

Specialist leren
E-mail: n.van.koert@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Hanneke Verhoeckx

Specialist Begaafdheid
E-mail: h.verhoeckx@octant.nl

Aanwezig: ma, vr

Kindcentrum

Manouk

Locatiemanager Hakuna Matata
Tel: 06-34000490
E-mail: lmdezonnestraal@bsohakunamatata.nl

Aanwezig: alle dagen

Veerle

Coördinator peutergroep
Tel: 06-49870666
E-mail: hdvdezonnestraal@bsohakunamatata.nl

Aanwezig: alle dagen

Evelien

Coördinator TSO
E-mail: tsodezonnestraal@bsohakunamatata.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Evelyne

Pedadogisch medewerker

Aanwezig: ma, di, do

Amanda

Coördinator BSO

Aanwezig: alle dagen

Seline

Pedadogisch medewerker peutergroep

Aanwezig: ma, di, vr

Rik

Pedadogisch medewerker

Aanwezig: ma, di, do

Michelle

Pedadogisch medewerker

Aanwezig: di

Sharon

Pedagogisch medewerker

Aanwezig: di, vr.