Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Zonnestraal, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Michel Fransen

Directeur
E-mail: m.fransen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Hester Versleijen-Willenborg

Adjunct-directeur
E-mail: h.versleijen@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do

Kwaliteitsondersteuners

Patricia Vermeulen

Kwaliteitsondersteuner groep 1,2,3 en 4
E-mail: p.vermeulen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vr

Mirjam van Paassen

Kwaliteitsondersteuner groep 5
E-mail: m.van.paassen@octant.nl

Aanwezig: di.

Marianne van den Berg - Moerman

Kwaliteitsondersteuner groep 6 t/m 8
E-mail: m.moerman@octant.nl

Aanwezig: di, do, vr

Management team

Hester Versleijen - Willenborg

Adjunct-directeur
E-mail: h.versleijen@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do.

Michel Fransen

Directeur
E-mail: m.fransen@octant.nl

aanwezig: ma, di, do, vr.

Tania Bouwman

Bovenbouwcoördinator
E-mail: t.bouwman@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do en vr.

Leerkrachten

Kirsten van der Meer

Leerkracht 1/2A
E-mail: k.van.der.meer@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Simone Winkelman

Leerkracht groep 1/2B
E-mail: s.winkelman@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Daphne Krul

Leerkracht groep 1/2B, groep 1/2C
E-mail: d.krul@octant.nl

Aanwezig: di (groep 1/2C), do, vr (groep 1/2B)

Annelies Platell

Leerkracht groep 1/2 A en D
E-mail: a.platell@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Cindy Mak

Leerkracht groep 1/2C
E-mail: c.mak@octant.nl

Aanwezig: ma, wo, do, vr.

Ilona Steeneveld

Leerkracht groep 1/2D
E-mail: i.steeneveld@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, vr.

Linda Barends

Leerkracht groep 3A
E-mail: l.barends@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Helma Mooij

Leerkracht groep 3A
E-mail: h.mooy@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr

Joyce Molenaar

Leerkracht groep 3B
E-mail: j.molenaar@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo.

Mischa Slikkerveer

Leerkracht 3B
Tel: 0153698244
E-mail: m.slikkerveer@octant.nl

Aanwezig: do, vr.

Agata Plugge

Leerkracht groep 4A
E-mail: a.plugge@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr.

Elise Mallegrom-Vink

Leerkracht groep 4A
Tel: 0153698244
E-mail: e.mallegrom@octant.nl

Aanwezig: ma, di.

Marjolein Schenkeveld

Leerkracht in opleiding groep 4B
E-mail: m.schenkeveld@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vr.

Annemieke van Dienst

Leerkracht groep 4B
E-mail: a.van.dienst@octant.nl

Aanwezig: ma, wo, do.

Elma Visser

Leerkracht groep 5A
E-mail: e.visser@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr

Mirjam Nieboer

Leerkracht groep 5A
E-mail: m.nieboer@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Kevin Haanappel

Leerkracht groep 5B
E-mail: k.haanappel@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Tjitske Veldkamp

Leerkracht groep 6A
E-mail: t.veldkamp@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr

Diana van Dorp

Leerkracht groep 6A
E-mail: d.van.dorp@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo.

Jeannette Blijleven

Leerkracht groep 6B
E-mail: J.blijleven@octant.nl

Aanwezig: wo, do

Susanne Rosman

Leerkracht groep 6B
E-mail: s.rosman@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vr

Jaapjan de Back

Leerkracht groep 6C
E-mail: j.de.back@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Lisette Brocken

Leerkracht groep 7A
E-mail: l.brocken@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do.

Jessica de Goede

Leerkracht groep 7B
E-mail: j.de.goede@Octant.nl

Aanwezig: alle dagen aanwezig

Kim Vreugdenhil

leerkracht groep 7C
E-mail: k.vreugdenhil@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Brenda Heemskerk

Leerkracht groep 7A en 8A
E-mail: b.heemskerk@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vr.

Tania Bouwman

Leerkracht groep 8A
E-mail: t.bouwman@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr.

Sjoerd Reinders

Leerkracht groep 8B
E-mail: s.reinders@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vr

Kirsten van Deursen

Leerkracht groep 8C
E-mail: k.van.deursen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vr

Charon Kooistra

Leerkracht groep 8B en 8C
E-mail: c.kooistra@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo.

Vakleerkrachten

Mirjam Knaapen

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: m.knaapen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do.

Karen Vetten

vakleerkracht beeldende vorming

Aanwezig: di. wo, do, vr.

Xander Roels

vakleerkracht wetenschap en techniek
Tel: 0153698244
E-mail: x.roels@octant.nl

Aanwezig: ma, di.

Leerlingondersteuning

Monique Albersen

Onderwijsassistent
E-mail: m.albersen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Ria den Hoed

Onderwijsassistent
E-mail: r.den.hoed@octant.nl

Aanwezig: alle ochtenden

Sylvia Hulst

Onderwijsassistent
E-mail: s.hulst@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do

Administratie

Annemarie Prins

Administratief medewerker
E-mail: a.prins@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Eric Noordam

Conciërge
E-mail: e.noordam@octant.nl

Aanwezig: Alle dagen

Overige specialisaties

Brenda Heemskerk

Specialist Begaafdheid
E-mail: b.heemskerk@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vr.

Xander Roels

Specialist Wetenschap en technologie
E-mail: x.roels@octant.nl

Aanwezig: ma, di.

Patricia Vermeulen

Specialist Rekenen en Orthopedagogiek
E-mail: p.vermeulen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Marianne van den Berg - Moerman

Specialist Taal
E-mail: m.moerman@octant.nl

Aanwezig: di, do, vrij

Jeannette Blijleven

Schoolopleider en schoolcoach

Aanwezig: wo, do, vrij

Hanneke Verhoeckx

Specialist Begaafdheid
E-mail: h.verhoeckx@octant.nl

Aanwezig: ma, vr

Kindcentrum

Manouk

Locatiemanager Hakuna Matata
Tel: 06-34000490
E-mail: manoukvanmeurs@bsohakunamatata.nl

Aanwezig: alle dagen

Amanda

Coördinator BSO

Aanwezig: alle dagen

Patrick Planken

TSO coördinator
E-mail: tsodezonnestraal@bsohakunamatata.nl

Werkdagen: Ma-Din-Don-Vrij 10.00 – 13.30