Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Zonnestraal, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Irene van Harten

Directeur
E-mail: i.van.harten@octant.nl

Aanwezig: ma,di,do,vrij

Hester Versleijen-Willenborg

Adjunct-directeur
E-mail: h.versleijen@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Bianca Andeweg

Adjunct-directeur
E-mail: a.andeweg@octant.nl

aanwezig: di, do

Kwaliteitsondersteuners

Jolanda Hordijk

Kwaliteitsondersteuner groep 1 en 2
E-mail: j.hordijk@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Mirjam van Paassen

Kwaliteitsondersteuner groep 3 tot en met 5
E-mail: m.van.paassen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Marianne van den Berg - Moerman

Kwaliteitsondersteuner groep 6 t/m 8
E-mail: M.moerman@octant.nl

Aanwezig: di, do, vrij

Management team

Irene van Harten

Directeur
E-mail: i.van.harten@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vrij

Hester Versleijen - Willenborg

Adjunct-directeur
E-mail: h.versleijen@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Bianca Andeweg

Adjunct-directeur
E-mail: a.andeweg@octant.nl

Aanwezig: di, do

Jolanda Hordijk

Onderbouwcoördinator
E-mail: J.hordijk@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Elsemiek van Kuijk

Middenbouwcoördinator
E-mail: E.van.kuijk@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Tania Bouwman

Bovenbouwcoördinator
E-mail: t.bouwman@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Leerkrachten

Ilona Steeneveld

Leerkracht groep groen
E-mail: i.steeneveld@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do

Annelies Platell

Leerkracht groep groen en rood
E-mail: a.platell@octant.nl

Aanwezig: ma, vrij

Karin Snoeij

Leerkracht groep groen
E-mail: K.snoeij@octant.nl

Aanwezig: Alle dagen

Cindy Mak

Leerkracht groep rood
E-mail: c.mak@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Daphne Krul

Leerkracht groep geel
E-mail: d.krul@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do,

Jessica Laponder

Leerkracht groep geel
E-mail: l.laponder@octant.nl

Aanwezig: ma, vrij

Linda Buijze

Leerkracht groep oranje
E-mail: l.buijze@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Tineke Brokke

Leerkracht groep paars
E-mail: t.brokke@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Agata Plugge

Leerkracht groep blauw
E-mail: a.plugge@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Jolanda Hordijk

Leerkracht groep blauw
E-mail: j.hordijk@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Cheyenne Fijman

Leerkracht groep 3c
E-mail: c.fijman@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Merije Deen

Leerkracht groep 3c
E-mail: m.deen@octant.nl

Aanwezig: do, vrij

Lisette Brocken

Leerkracht groep 3a
E-mail: l.brocken@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Josien Veldboom

Leerkracht groep 3a
E-mail: j.veldboom@octant.nl

Aanwezig: wo, vrij

Cindy Buitelaar

Leerkracht groep 3b
E-mail: c.buitelaar@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Kristen van Deursen

Leerkracht groep 4b
E-mail: k.van.deursen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Esmee Heilbron

Leerkracht groep 4a
E-mail: e.heilbron@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vrij

Susanne Rosman

Leerkracht groep 4a
E-mail: s.rosman@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Patricia Vermeulen

Leerkracht groep 4c
E-mail: p.vermeulen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Helma Mooij

Leerkracht groep 4c en 3b
E-mail: h.mooij@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vrij

Joyce Molenaar

Leerkracht groep 5a
E-mail: j.molenaar@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Mirjam Nieboer

Leerkracht groep 5b
E-mail: m.nieboer@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Jeannette Blijleven

Leerkracht groep 5b
E-mail: J.blijleven@octant.nl

Aanwezig: wo, do

Elsemiek van Kuijk

Leerkracht groep 5c
E-mail: e.van.kuijk@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Gonnie Voogt

Leerkracht groep 5c
E-mail: g.voogt@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Wesley Rademakers

Leerkracht groep 6a
E-mail: w.rademakers@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Cindy Langerak

Leerkracht groep 6c
E-mail: c.langerak@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Charissa Kloosterman

Leerkracht groep 4a en 6c
E-mail: c.kloosterman@octant.nl

Aanwezig; di, wo (groep 4a) do, vrij (groep 6c)

Diana van Dorp

Leerkracht groep 6b
E-mail: d.van.dorp@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Elma Visser

Leerkracht groep 7a en 7c
E-mail: e.visser@octant.nl

Aanwezig: ma (groep 7c), do, vrij (groep 7a)

Diana van der Toorn

Leerkracht groep 7a
E-mail: d.van.der.toorn@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Brenda Heemskerk

Leerkracht groep 7b
E-mail: b.heemskerk@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vrij

Naomi Dommisse

Leerkracht groep 7b
E-mail: n.dommisse@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Ilona van der Kaaij

Leerkracht groep 7c
E-mail: i.van.der.kaaij@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Andrea Winkler

Leerkracht groep 8a
E-mail: a.winkler@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Tania Bouwman

Leerkracht groep 8a
E-mail: t.bouwman@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Charon Kooistra

Leerkracht groep 8b
E-mail: c.kooistra@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Sjoerd Reinders

Leerkracht groep 8c
E-mail: s.reinders@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vrij

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Mirjam Knaapen

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: m.knaapen@octant.nl

Aanwezig: di, do, vrij

Ruud Zonneveld

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: r.zonneveld@octant.nl

Aanwezig: ma, wo

Leerlingondersteuning

Ton van Schijndel

Remedial teacher
E-mail: t.van.schijndel@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do

Monique Albersen

Onderwijsassistent
E-mail: m.albersen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do, vrij

Ria den Hoed

Onderwijsassistent
E-mail: r.den.hoed@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do, vrij

Administratie

Annemarie Prins

Administratief medeweker
E-mail: a.prins@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Bianca Zwartjens

Administratief medewerker
E-mail: b.zwartjens@octant.nl

Aanwezig: di, wo

Eric Noordam

Conciërge
E-mail: e.noordam@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vrij

Overige specialisaties

Elsemiek van Kuijk

Specialist Begaafdheid
E-mail: e.van.kuijk@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Brenda Heemskerk

Specialist Begaadfheid
E-mail: b.heemskerk@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vrij

Wesley Rademakers

Specialist Wetenschap en technologie
E-mail: w.rademakers@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Patricia Vermeulen

Specialist Rekenen en Orthopedagogiek
E-mail: p.vermeulen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Marianne van den Berg - Moerman

Specialist Taal
E-mail: m.moerman@octant.nl

Aanwezig: di, do, vrij

Ilona van der Kaaij

Specialist Gedrag
E-mail: i.van.der.kaaij@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Jolanda Hordijk

Specialist Gedrag
E-mail: j.hordijk@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Esmee Heilbron

Schoolcoach
E-mail: e.heilbron@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vrij

Jeannette Blijleven

Schoolopleider en schoolcoach

Aanwezig: wo, do, vrij

Andrea Winkler

Onderwijskundig Ict'er
E-mail: a.winkler@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Joyce Molenaar

Onderwijskundig Ict'er
E-mail: j.molenaar@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Kindcentrum

Manouk van Meurs

Locatiemanager Hakuna Matata
Tel: 06-34000490
E-mail: lmdezonnestraal@bsohakunamatata.nl

Aanwezig: alle dagen

Veerle Terhorst

Coördinator peutergroep
Tel: 06-49870666
E-mail: hdvdezonnestraal@bsohakunamatata.nl

Aanwezig: alle dagen

Mariëtte Meuffels

Coördinator BSO
E-mail: bsodezonnestraal@bsohakunamatata.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Jeroen Ruigrok

Pedagogisch medewerker

Aanwezig: alle dagen

Evelyne Willemsen

Pedadogisch medewerker

Aanwezig: ma, di, do

Amanda Immerzeel

Pedadogisch medewerker

Aanwezig: ma, di, do