Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Zonnestraal, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Hester Versleijen-Willenborg

Adjunct-directeur
E-mail: h.versleijen@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Michel Fransen

Directeur
E-mail: m.fransen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Kwaliteitsondersteuners

Jolanda Hordijk

Kwaliteitsondersteuner groep 1 en 2
E-mail: j.hordijk@octant.nl

Aanwezig: di, wo, vr.

Mirjam van Paassen

Kwaliteitsondersteuner groep 3 tot en met 5
E-mail: m.van.paassen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Marianne van den Berg - Moerman

Kwaliteitsondersteuner groep 6 t/m 8
E-mail: M.moerman@octant.nl

Aanwezig: di, do, vr

Management team

Hester Versleijen - Willenborg

Adjunct-directeur
E-mail: h.versleijen@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Michel Fransen

Directeur
E-mail: m.fransen@octant.nl

aanwezig: alle dagen

Ilona van der Kaaij

Onderbouwcoördinator
E-mail: i.van.der.kaaij@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vr

Tania Bouwman

Bovenbouwcoördinator
E-mail: t.bouwman@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do,

Leerkrachten

Jessica Laponder

Leerkracht groep 1a
E-mail: j.laponder@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Simone Winkelman

Leerkracht groep 1a
E-mail: s.winkelman@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Cindy Mak

Leerkracht groep 1B
E-mail: c.mak@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vr

Daphne Krul

Leerkracht groep 1b, groep 2a
E-mail: d.krul@octant.nl

Aanwezig: wo, do (groep 1b) , vr. (groep 2a)

Ilona Steeneveld

Leerkracht groep 2A
E-mail: i.steeneveld@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do.

Annemieke van Dienst

Leerkracht groep 2b
E-mail: a.van.dienst@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo.

Annelies Platell

Leerkracht groep 2b
E-mail: a.platell@octant.nl

Aanwezig: do, vr.

Linda Barends

Leerkracht groep 3a
E-mail: l.barends@octant.nl

Aanwezig: ma,di,wo.

Helma Mooij

Leerkracht groep 3a
E-mail: h.mooij@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr

Jeannette Blijleven

Leerkracht groep 3b
E-mail: J.blijleven@octant.nl

Aanwezig: wo, do

Patricia Vermeulen

Leerkracht groep 3a
E-mail: p.vermeulen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vr

Agata Plugge

Leerkracht groep 4a
E-mail: a.plugge@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo,

Karen Vetten

Leerkacht groep 4a
E-mail: k.vetten@octant.nl

Aanwezig: do, vr.

Linda Buijze

Leerkracht groep 4B
E-mail: l.buijze@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do.

Esmee Heilbron

leerkracht groep 4c
E-mail: e.heilbron@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vr

Jolanda Hordijk

Leerkracht groep 4c
E-mail: j.hordijk@octant.nl

Aanwezig: di, wo,

Mirjam Nieboer

Leerkracht groep 5a
E-mail: m.nieboer@octant.nl

Aanwezig: ma, di.

Tjitske Veldkamp

Leerkracht groep 5a
E-mail: t.veldkamp@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr.

Malou Kortram

Leerkracht groep 5b
E-mail: m.kortram@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Elma Visser

Leerkracht groep 5c
E-mail: e.visser@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr

Geertje Smit

Leerkracht groep 5c
E-mail: g.smit@octant.nl

Aanwezig: ma,di.

Cindy Langerak

Leerkracht groep 6a
E-mail: c.langerak@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Diana van der Toorn

Leerkracht groep 6a

Aanwezig: do, vr.

Kirsten van Deursen

Leerkracht groep 6b
E-mail: k.van.deursen@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vr.

Wesley Rademakers

Leerkracht groep 6b en 7c/ Xperio
E-mail: w.rademakers@octant.nl

Aanwezig: ma (groep 6b) , di, wo (Xperio), do,vr (groep 7c)

Susanne Rosman

Leerkracht groep 6c
E-mail: s.rosman@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vr.

Diana van Dorp

Leerkracht groep 6c en 8b
E-mail: d.van.dorp@octant.nl

Aanwezig: ma (groep 8b), di, wo (groep 6c)

Brenda Heemskerk

Leerkracht groep 7a
E-mail: b.heemskerk@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Ilona van der Kaaij

Leerkracht groep 7a en 4b
E-mail: i.van.der.kaaij@octant.nl

Aanwezig: wo, do (groep 7a), vr (groep 4b)

Kim Vreugdenhil

leerkracht groep 7b
E-mail: k.vreugdenhil@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Lisette Brocken

Leerkracht groep 7c
E-mail: l.brocken@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo.

Joyce Molenaar

Leerkracht
E-mail: j.molenaar@octant.nl

Aanwezig:

Sjoerd Reinders

Leerkracht groep 8a
E-mail: s.reinders@octant.nl

Aanwezig: Alle dagen

Charon Kooistra

Leerkracht groep 8b
E-mail: c.kooistra@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vr

Andrea Winkler

Leerkracht groep 8c
E-mail: a.winkler@octant.nl

Aanwezig: di, vr

Tania Bouwman

Leerkracht groep 8c
E-mail: t.bouwman@octant.nl

Aanwezig: ma, wo, do.

Vakleerkrachten bewegingsonderwijs

Mirjam Knaapen

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: m.knaapen@octant.nl

Aanwezig: di, do, vr

Stephanie Lelieveld

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: s.lelieveld@octant.nl

Aanwezig: vr.

Leerlingondersteuning

Monique Albersen

Onderwijsassistent
E-mail: m.albersen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Ria den Hoed

Onderwijsassistent
E-mail: r.den.hoed@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Administratie

Annemarie Prins

Administratief medeweker
E-mail: a.prins@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Eric Noordam

Conciërge
E-mail: e.noordam@octant.nl

Aanwezig: Alle dagen

Overige specialisaties

Brenda Heemskerk

Specialist Begaadfheid
E-mail: b.heemskerk@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vrij

Wesley Rademakers

Specialist Wetenschap en technologie
E-mail: w.rademakers@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Patricia Vermeulen

Specialist Rekenen en Orthopedagogiek
E-mail: p.vermeulen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Marianne van den Berg - Moerman

Specialist Taal
E-mail: m.moerman@octant.nl

Aanwezig: di, do, vrij

Ilona van der Kaaij

Specialist Gedrag
E-mail: i.van.der.kaaij@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vrij

Esmee Heilbron

Schoolcoach
E-mail: e.heilbron@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vrij

Jeannette Blijleven

Schoolopleider en schoolcoach

Aanwezig: wo, do, vrij

Andrea Winkler

Onderwijskundig Ict'er
E-mail: a.winkler@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Joyce Molenaar

Onderwijskundig Ict'er
E-mail: j.molenaar@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Hanneke Verhoeckx

Specialist Begaafdheid
E-mail: h.verhoeckx@octant.nl

Aanwezig: ma, vr

Kindcentrum

Manouk

Locatiemanager Hakuna Matata
Tel: 06-34000490
E-mail: lmdezonnestraal@bsohakunamatata.nl

Aanwezig: alle dagen

Veerle

Coördinator peutergroep
Tel: 06-49870666
E-mail: hdvdezonnestraal@bsohakunamatata.nl

Aanwezig: alle dagen

Evelien

Coördinator TSO
E-mail: tsodezonnestraal@bsohakunamatata.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Evelyne

Pedadogisch medewerker

Aanwezig: ma, di, do

Amanda

Coördinator BSO

Aanwezig: alle dagen

Seline

Pedadogisch medewerker peutergroep

Aanwezig: ma, di, vr