Ons team

Met plezier stellen we u voor aan het team van Zonnestraal, dat dagelijks met veel plezier en liefde klaar staat voor uw kind! De juffen en meesters over wie uw kind thuis met veel enthousiasme vertelt en aan wie ze al hun verhalen kwijt kunnen tijdens de schooluren. De mensen met wie u op het schoolplein in contact komt en die het altijd fijn vinden om u te ontmoeten. Samen halen wij het maximale uit de kinderen en doen we er alles aan om hen een plezierige schooltijd te bezorgen.

Directie

Michel Fransen

Directeur
E-mail: m.fransen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Hester Versleijen-Willenborg

Adjunct-directeur
E-mail: h.versleijen@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do

Kwaliteitsondersteuners

Patricia Vermeulen

Kwaliteitsondersteuner groep 1,2,3 en 4
E-mail: p.vermeulen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vr

Mirjam van Paassen

Kwaliteitsondersteuner groep 5
E-mail: m.van.paassen@octant.nl

Aanwezig: di

Marianne van den Berg - Moerman

Kwaliteitsondersteuner groep 6 t/m 8
E-mail: m.moerman@octant.nl

Aanwezig: di, do, vr

Management team

Hester Versleijen - Willenborg

Adjunct-directeur
E-mail: h.versleijen@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do

Michel Fransen

Directeur
E-mail: m.fransen@octant.nl

aanwezig: ma, di, do, vr

Tania Bouwman

Bovenbouwcoördinator
E-mail: t.bouwman@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do en vr

Mischa Slikkerveer

Onderbouwcoördinator
E-mail: m.slikkerveer@octant.nl

Aanwezig: di, do, vr

Leerkrachten

Marjolein Schenkeveld

Leerkracht 1/2A en 5A
E-mail: m.schenkeveld@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, vr

Kirsten van der Meer

Leerkracht 1/2A en 1/2B
E-mail: k.van.der.meer@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vr

Daphne Krul

Leerkracht 1/2B
E-mail: d.krul@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vr

Linda Barends

Leerkracht 1/2C
E-mail: l.barends@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Annelies Platell

Leerkracht 1/2C
E-mail: a.platell@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Annemieke van Dienst

Leerkracht 3A en 3B
E-mail: a.van.dienst@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Mischa Slikkerveer

Leerkracht 3A en 3B
E-mail: m.slikkerveer@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Susanne Rosman

Leerkracht 4A
E-mail: s.rosman@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Roos-Marije den Outer-Van Dijk

Leerkracht 4A
E-mail: r.den.outer@octant.nl

Aanwezig: di, do, vr

Elise Mallegrom-Vink

Leerkracht 4B
E-mail: e.mallegrom@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Agata Plugge

Leerkracht 4B
E-mail: a.plugge@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr

Tatjana Lindeman

Leerkracht 5B
E-mail: t.lindeman@octant.nl

Aanwezig: ma

Paulien van der Geer

Leerkracht 5B
E-mail: p.van.der.geer@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do vr

Elma Visser

Leerkracht 5A
E-mail: e.visser@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Diana van Dorp

Leerkracht 6A
E-mail: d.van.dorp@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Tjitske Veldkamp

Leerkracht 6A
E-mail: t.veldkamp@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Mirjam Nieboer

Leerkracht 6B
E-mail: m.nieboer@octant.nl

Aanwezig: ma, do, vr

Juliëtte Marijs

Leerkracht 6B
E-mail: j.marijs@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Jessica de Goede

Leerkracht 7A
E-mail: j.de.goede@Octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Irene van Geest

Leerkracht 7A
E-mail: i.van.geest@octant.nl

Aanwezig: do, vr

Jaapjan de Back

Leerkracht 7B
E-mail: j.de.back@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Matty Willigenburg

Leerkracht 7C
E-mail: m.willigenburg@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Charon Kooistra

Leerkracht 8A
E-mail: c.kooistra@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo

Lisette Brocken

Leerkracht 7B en 8A
E-mail: l.brocken@octant.nl

Aanwezig: ma (7B), do, vr (8A)

Brenda Heemskerk

Leerkracht 8B
E-mail: b.heemskerk@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Tania Bouwman

Leerkracht 8B
E-mail: t.bouwman@octant.nl

Aanwezig: wo, do, vr

Sjoerd Reinders

Leerkracht 8C
E-mail: s.reinders@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do, vr

Vakleerkrachten

Mirjam Knaapen

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
E-mail: m.knaapen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Karen Vetten

vakleerkracht beeldende vorming

Aanwezig: di. wo, do, vr

Xander Roels

vakleerkracht wetenschap en techniek
Tel: 0153698244
E-mail: x.roels@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Leerlingondersteuning

Monique Albersen

Onderwijsassistent
E-mail: m.albersen@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Ria den Hoed

Onderwijsassistent
E-mail: r.den.hoed@octant.nl

Aanwezig: alle ochtenden

Sylvia Hulst

Onderwijsassistent
E-mail: s.hulst@octant.nl

Aanwezig: di, wo, do

Tatjana Lindeman

Onderwijsassistent
E-mail: t.lindeman@octant.nl

Aanwezig: ma, di, do

Administratie

Annemarie Prins

Administratief medewerker
E-mail: a.prins@octant.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Eric Noordam

Conciërge
E-mail: e.noordam@octant.nl

Aanwezig: Alle dagen

Overige specialisaties

Brenda Heemskerk

Specialist Begaafdheid
E-mail: b.heemskerk@octant.nl

Aanwezig: ma, di

Xander Roels

Specialist Wetenschap en technologie
E-mail: x.roels@octant.nl

Aanwezig: ma, di.

Patricia Vermeulen

Specialist Rekenen en Orthopedagogiek
E-mail: p.vermeulen@octant.nl

Aanwezig: ma, di, vrij

Marianne van den Berg - Moerman

Specialist Taal
E-mail: m.moerman@octant.nl

Aanwezig: di, do, vr

Hanneke Verhoeckx

Specialist Begaafdheid
E-mail: h.verhoeckx@octant.nl

Aanwezig: ma, vr

Kindcentrum

Manouk

Locatiemanager BLOS kinderopvang
Tel: 06-18684041
E-mail: m.vanmeurs@blos.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Amanda

Coördinator BSO BLOS kinderopvang, locatie DHL
Tel: 06-24856554
E-mail: a.immerzeel@blos.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Jessie

TSO BLOS kinderopvang, Octant Zonnestraal
Tel: 06-28184020
E-mail: j.rottier@blos.nl

Aanwezig: alle dagen